• Italgraniti - kolekcja Almatec
  • Italgraniti - kolekcja Almatec
  • Italgraniti - kolekcja Almatec
  • Italgraniti - kolekcja Almatec

Kolekcja Almatec

Italgraniti

Almatec to kolekcja płytek podłogowych, których powierzchnia wzorowana jest na kamienie naturalne. Producentem te serii jest fabryka Italgraniti.Bardzo wysoka estetyka oraz uniwersalność rozmiarów pozwala na zaaranżowanie ciekawej powierzchni. W obszarze kolekcji występuje osiem kolorów płytek, wszystkie w naturalnych, ciepłych barwach.

Każdy format serii Almatec produkowany jest z płyty 120x120cm, następnie docinany do odpowiedniego wymiaru. W uzupełnieniu płytek bazowych w ofercie znajdują się również stopnice schodowe oraz cokoły jak również mozaika dekoracyjna.

Zastosowanie poszczególnych elementów kolekcji Almatec w aranżacji schodów będzie profesjonalnym i bardzo estetycznym rozwiązaniem.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję