• Emil Ceramica - kolekcja Stone Box Mini
  • Emil Ceramica - kolekcja Stone Box Mini
  • Emil Ceramica - kolekcja Stone Box Mini
  • Emil Ceramica - kolekcja Stone Box Mini

Kolekcja Stone Box Mini

Emil Ceramica

Stone Box Mini to kolekcja płytek producenta Emil Ceramica stylizowanych na wzór kamieni naturalnych, oferowana w trzech nowych formatach. Płytki w tej serii występują w wymiarach 25×50, 25×25 oraz 12,5×25 cm. Takie rozwiązanie w przypadku płytek gresowych jest uniwersalne i modułowe, można komponować dowolne zestawienia uzyskując niepowtarzalne i kreatywne wzory nadając wnętrzu oryginalności.

Opierając się na sukcesie kolekcji Stone Box, rozwinięto ofertę płytek kamieniopodobnych o serię Stone Box Mini, sięgając po nowe perspektywy nowoczesnych stylizacji.

Kolekcja Stone Box Mini oferuje płytki w trzech jasnych kolorach, odcienie beżu oraz szarości. Płytki włoskiego producenta można również zastosować na zewnątrz, wysoka technologia i odpowiednia struktura zapewni bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję