Miska WC wisząca 54x37cm Durastyle Duravit 2536090000

DURAVIT

Nr/Seria: DuraStyle

SKU: DUR-DS-004 Kategoria:

Kupując Durastyle Duravit 2536090000 zyskasz:

  • produkt niemieckiego producenta Duravit,
  • ceramiczną miskę w innowacyjnym stylu, która sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Miska WC wisząca Durastyle Duravit 2536090000 to model idealny dla wszystkich, którzy chcą urządzić łazienkę w nowoczesnym, innowacyjnym stylu. Odejście od klasycznych, opływowych kształtów toalet, na rzecz modeli o prostokątnych, wyrazistych konturach, staje się coraz popularniejsze. Model, w takiej formie świetnie dopełnia nowatorski styl, ale może być też genialnym przełamaniem dla łazienek klasycznych.

Miska Durastyle Duravit 2536090000, to produkt ceramiczny, dostępny w białym kolorze. Jest nieco większa, od najmniejszych modeli, jej wymiary to 54 centymetry długości oraz 37 centymetrów szerokości, a waga wynosi 25 kilogramów. Przy zakupie należy pamiętać o skompletowaniu deski sedesowej, nieujętej w ofercie sedesu. Do wyboru dla tego modelu mamy deskę klasyczną oraz deskę wolnoopadającą.

Produkty z serii Durastyle firmy Duravit to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania i indywidualne podejście do klienta oraz postawienie, na jakość wykonania, która w tym przypadku idzie w parze ze świetnym designem.

Do kompletowania z deską sedesową.

Camero Design ×