Comforty Sofa Hillrock

Comforty

Producent: Comforty

Kolekcja: Hillrock

Projektant: Maja Ganszyniec

Kraj pochodzenia: Polska

Rozbudowany typoszereg elementów w połączeniu z doskonale opracowanym układem komfortu, rożne wysokości oparć i podłokietników oraz dwa typy komfortu do wyboru nadają sofie Hillrock cechy mebla wielozadaniowego, przeznaczonego do dowolnego typu przestrzeni: od kompaktowej, klasycznej sofy w przytulnym, domowym wnętrzu, poprzez asymetryczne, kilkuelementowe układy z szezlongami, proste siedziska do biurowych korytarzy, aż po rozbudowane „mikrośrodowiska” w biurowych strefach relaksu. Jej rozrzeźbiona forma doskonale sprawdzi się także w rozległej przestrzeni hotelowego lobby czy w strefie recepcyjnej budynku biurowego, gdzie mebel pełnić będzie zarazem funkcje akustyczne i ocieplać przestrzeń swoją miękką sylwetą.

Interesujące zastosowanie kąta rozwartego w modułach umożliwia tworzenie oryginalnych, meandrujących w kilku osiach, kompozycji wielokątnych – wolnostojących lub opartych o ścianę. Aluminiowa podstawa, na której spoczywają elementy tapicerowane, występuje we wszystkich kolorach z palety RAL, co ułatwia personalizację mebla i nadanie mu niepowtarzalnego wyglądu.

Kolekcję wzbogacają akcesoria dodatkowe. Zestawiane z siedziskami lub wolnostojące, tapicerowane moduły stolików z fornirowanymi blatami, otwierane moduły z miejscem do przechowywania czy moduły-donice – z wkładami wykonanymi z pochodzącego w 99% z recyclingu tworzywa ABS – umożliwiające posadzenie roślin. Pozwalają na budowanie autonomicznych stref relaksu czy spotkań w obrębie biura. Hillrock daje także możliwość nieograniczonych połączeń kolorystycznych. W ramach jednego mebla możemy łatwo łączyć różne kolory i typy tkanin. Bez tworzenia indywidualnej wyceny.

Hillrock można konfigurować za pomocą gotowych kompozycji z oparciami, które wystarczy jedynie połączyć ze sobą, by stworzyć większe zestawy. Dla Państwa wygody wspólnie z projektantką Mają Ganszyniec przygotowaliśmy także rozbudowane, gotowe układy, pokazujące szerokie możliwości aranżacyjne tego mebla. Wystarczy jedynie wybrać rodzaje i kolorystykę tkanin. Dla wymagających lub większych projektów istnieje także możliwość skonfigurowania całkowicie nowego zestawu. Służymy asystą w tym procesie.

Siedziska Hillrock dostępne są w dwóch rodzajach komfortu – soft i firm. Opcjonalnie stoliki mogą być wyposażone w porty USB lub ładowarki indukcyjne (podblatowe). Aluminiowa podstawa dostępna jest w gamie kolorów z palety RAL.

Typ: sofa modułowa

Siedzisko: tkaniny, skóry

Wymiary:

Specyfikacja techniczna

Camero Design ×