Cattelan Stolik Arena

Cattelan Italia

Producent: Cattelan

Kolekcja: Arena

Projektant:Yasuhiro Shito

Kraj pochodzenia: Włochy

Cattelan Italia Stolik Arena

Blat: drewno,szkło,ceramika

Podstawa: stal szczotkowana

Wymiary:

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Linia designerskich stolików kawowych Arena uzupełnia nowoczesny i elegancki salon, podkreślając szlachetne, ręcznie szczotkowane wykończenie. Wykwalifikowani rzemieślnicy drukują delikatne i niezauważalne zadrapania, tworząc wzór wątku i osnowy.
Projektant Yasuhiro Shito pomyślał o każdym szczególe, aby uzyskać efekt o silnym wpływie estetycznym, który nie zaniedbuje funkcjonalności przestronnego blatu. Ten nowoczesny stolik kawowy jest dostępny w 3 modelach, ale w sumie w 6 wariantach. Arena to okrągły model, który można uzupełnić jednym lub dwoma obrotowymi okrągłymi szklanymi stolikami kawowymi, które flankują główny blat: Arena Bond i Arena Double Bond.
Wydłużony model to Arena Long, dostępny również w wersji Arena Long Bond. Kolumna szklanego stolika Bond jest lakierowana w tym samym ręcznie obrabianym wykończeniu, co główny blat.
Najnowszy, ale nie mniej imponujący model uzupełnia rodzinę. Wręcz przeciwnie, stolik kawowy Arena Keramik Bond posiada główny blat w kilku odcieniach majestatycznej ceramiki z efektem marmuru.
Każdy może znaleźć w tej rodzinie stolików kawowych ten, który spełnia jego wymagania estetyczne i przestrzenne, a także łączy w sobie wspaniały efekt estetyczny z ekstremalną funkcjonalnością.

Strona producenta

Camero Design ×