Cattelan Stół Scott Keramik

Cattelan Italia

Producent: Cattelan

Kolekcja: Scott Keramik

Projektant: Studio 28

Kraj pochodzenia: Włochy

Cattelan Italia Stół Scott Keramik

Typ: stół nierozkładany

Blat: ceramika

Podstawa: metal

Wymiary:

Specyfikacja techniczna

Wraz z rodziną stołów Scott, Cattelan Italia kontynuuje eksplorację sztuki rzeźbiarskiej. Z każdą nową kolekcją, oferowane kształty i materiały coraz bardziej podkreślają artystyczno-dekoracyjny aspekt wystroju wnętrz. Czerpiąc inspirację z nowoczesnych technik rzeźbiarskich i stosując je w projektowaniu, powstają nowe podstawy dla nowoczesnych stołów designerskich, takich jak rodzina Scott, które można kontemplować, tak jak dzieło sztuki.
Model ma centralną podstawę, składającą się z dwóch zakrzywionych i zachodzących na siebie metalowych płyt, jakby tworzyły kołnierzyk koszuli. Efekt optyczny jest sztywny, z dobrze zdefiniowanymi krawędziami, które podkreślają precyzję, z jaką zbadano proporcje i krzywe dwóch warstw.
Ekskluzywne wykończenie wprowadzone dla podstawy tego nowoczesnego stołu do jadalni, specjalnie zaprojektowanego w celu ulepszenia modelu Scott. Wykończenie z oksydowanego mosiądzu Oxybrass jest w całości ręcznie szczotkowane i ma oksydowany odcień, który ciemnieje w kierunku ziemi.
Rodzina składa się z dwóch designerskich stołów ceramicznych: modeli Scott Keramik i Scott Keramik Premium. Oba posiadają elegancki ceramiczny blat z efektem marmuru, dostępny w wielu fascynujących odcieniach, aby zaspokoić różnorodne gusta. Model Premium ozdobiono grubą krawędzią w wykończeniu Brushed.
Wreszcie, dla tych, którzy lubią ocieplać pomieszczenie drewnianymi meblami, dostępny jest model Scott Wood z wysokiej jakości drewna, którego krawędzie są wykonane z wprawą i dbałością o szczegóły.

Strona producenta

Camero Design ×