Cattelan Stół Giano Keramik

Cattelan Italia

Producent: Cattelan

Kolekcja: Giano Keramik

Projektant: Manzoni e Tapinassi

Kraj pochodzenia: Włochy

Kategorie: , Tagi: ,

Cattelan Italia Stół Giano Keramik

Typ: stół nierozkładany

Blat: ceramika

Podstawa: metal

Wymiary:

Specyfikacja techniczna

Nowoczesne stoły z rodziny Giano nadają jadalni współczesny i minimalistyczny styl. Stonowana stylistyka z kapryśnym akcentem sprawia, że ten designerski stół jest ponadczasowym meblem. Okrągła stalowa podstawa ma precyzyjną szczelinę, która pozwala zajrzeć do środka.
Giano jest dostępny w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach: standardowa wersja to nowoczesny okrągły/owalny stół z drewnianym lub marmurowym blatem. Giano CrystalArt to z kolei prostokątny szklany stolik, dostępny również w wersji konturowej, z fascynującym dekoracyjnym nadrukiem artystycznym.
Alternatywnie, model Giano Keramik charakteryzuje się ceramicznym blatem, który jest dostępny w wielu fascynujących odcieniach, aby zaspokoić różnorodne gusta. Stoły ceramiczne mogą być również dodatkowo ozdobione grubym profilem ze szczotkowanymi, ręcznie wykonanymi wykończeniami. W ten sposób powstał model Giano Keramik Premium oraz okrągła wersja Giano Keramik Premium Round.
Dopełnieniem rodziny jest nowoczesny okrągły stół Giano Argile, dostępny również w owalnym kształcie, z łopatkowym blatem wykonanym z gliny w różnych ziemistych i naturalnych odcieniach. Jego organiczny i niewyrafinowany wygląd jest dowodem na drogę marki w kierunku zrównoważonego wzornictwa, pochodzącego z naturalnych materiałów i opracowanego przy użyciu technik niskoenergetycznych.
Aby zapewnić większy komfort, dostępna jest obrotowa taca Lazy Susan, która pozwala zadziwić i rozpieszczać gości z wielką praktycznością.

Strona producenta

Camero Design ×