Calia Italia Sofa Toby Wing

Calia Italia

Producent: Calia Italia

Kolekcja: Toby Wing

Kraj pochodzenia: Włochy

Typ: sofa, sofa modułowa narożna

Funkcja: regulowane oparcie i podłokietniki

Siedzisko: tkaniny, skóry

Wymiary:

Specyfikacja techniczna

Więcej niż zwykła sofa.

Przesuwane oparcia i przesuwane ramiona pozwalają na znaczne zwiększenie powierzchni siedzenia, dzięki czemu skrzydło Toby staje się prawdziwym „łóżkiem dziennym”.

Niczym dwa skrzydła, oparcia i podłokietniki Toby Wing mogą się rozkładać, oferując wyjątkowe chwile czystego relaksu. Przesuwane do tyłu oparcia zwiększają głębokość siedziska o 42 cm, a rozsuwane na boki ramiona zwiększają szerokość siedziska o 25 cm. Skrzydło Toby staje się wyjątkowym miejscem, wyspą, na której można odpocząć, marzyć, odpocząć w pełnym komforcie.

Co więcej, można je w pewien sposób spersonalizować, wybierając maksymalny szezlong, na którym dwie osoby mogą wygodnie dzielić cenne chwile.

Dostępny zarówno w wersji narożnej, jak i szezlongu, model ten stanowi niezwykle wszechstronne rozwiązanie, zachowując jednocześnie lekką i uniesioną konstrukcję, dzięki niewielkim metalowym nóżkom, dostępnym w kilku różnych wykończeniach. Najnowszą edycją jest wersja z nóżkami z żywicy metakrylowej, która dzięki swojej przezroczystości daje dodatkowe poczucie lekkości i nowoczesności.

W modelu Toby Wing masz również możliwość wyboru w pełni zdejmowanego pokrowca, aby połączyć elegancję z dużą praktycznością.

Wszechstronność skrzydła Toby dodatkowo zwiększają wersje narożne. W wersjach ze statycznym narożnikiem nie ma możliwości zdejmowania poszycia, a konstrukcja oparcia ma inną wysokość, co tworzy przyjemną asymetrię i nadaje modelowi dodatkowej lekkości. Poduszki rozpraszające w części narożnej nie tylko dodają komfortu, ale także stanowią elementy dekoracyjne dla nowoczesnej i bardziej wyszukanej struktury. Wersja narożnika z przesuwanymi oparciami pozwala na pełne wykorzystanie jego powierzchni. Skrzydło Toby z wszystkimi tylnymi sekcjami przesuniętymi do tyłu oferuje obszerną przestrzeń do siedzenia, która wygląda jak wyspa schronienia dla całej rodziny.

Elementem, który nadaje skrzydłu Toby dodatkowej lekkości, jest niewątpliwie cienka metalowa nóżka dostępna w wykończeniu tytanowym, satynowanym, błyszczącym i Graubraun. Absolutną nowością jest stopa z żywicy metakrylanowej, która rozjaśnia konstrukcję dzięki swojej przezroczystości, dając złudzenie, że skrzydło Toby unosi się w powietrzu.

LIGHT* Opcjonalne nóżki z przezroczystego metakrylanu pm2122

Strona producenta

Camero Design ×