• Camero design - wyposażenie łazienek Radom

O camero

Nasza misja

Camero Design to koncepcja przyjazna Klientom i architektom, którzy poszukują nietypowych, nieszablonowych rozwiązań do projektów swoich łazienkach. Na chwilę obecną Camero design to dwa salony ekspozycyjne w Radomiu i Lublinie.

Camero Design w Radomiu to unikatowe miejsce w branży wyposażenia łazienek. W odrestaurowanej XIX-wiecznej stajni powstał ekskluzywny salon z wyjątkową prezentacją płytek, ceramiki i armatury łazienkowej. Nowoczesne aranżacje połączone są z elementami architektury minionych wieków, które nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat a kameralne wnętrze inspiruje i zachęca do pozostania na dłużej. Dzięki wyselekcjonowaniu produktów charakteryzujących się wysoką jakością i estetyką stworzyliśmy najlepszą ofertę dla architektów i wymagających klientów.

Camero Design w Lublinie to ekskluzywny salon mieszczący się w nowej lokalizacji przy ul. Rusałka 15 na powierzchni 600 . Znajdą w nim Państwo wyjątkową prezentacją płytek, ceramiki i armatury łazienkowej. Jest to wspaniałe miejsce dla wszystkich Klientów, jak i projektantów.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję