• SanSwiss - kabiny prysznicowe

SanSwiss

Kabiny prysznicowe

Łazienka może nie jest duszą mieszkania, może nie tworzy generalnej atmosfery samego domostwa, ale niewątpliwie jest istotnym elementem, który uwzględniamy przy projektowaniu i aranżacji wystroju naszego mieszkania bądź domu. Łazienka przeto niewątpliwie stanowi swojego rodzaju estetyczny element, który swoim stylem, wyglądem i prezencją świadczy o mieszkańcach. Wchodząc do łazienki, najczęściej pierwsze co nam się rzuca w oczy to płytki ceramiczne, umywalka, lustro oraz kabina prysznicowa. Czasy gdy kabiny prysznicowe nie mogły zaskoczyć nikogo, dawno już minęły.

Obecnie tworzone są niezwykle innowacyjne kabiny prysznicowe, a to między innymi za sprawą firmy SanSwiss, która do projektowania i produkcji swoich kabin prysznicowych, podchodzi w iście kreatywny sposób. Ścianki z szlifowanego kamienia, bądź murowane i wyłożone płytkami? Oczywiście! Jasna i przestronna powierzchnia łazienki, z przeszkloną kabiną prysznicową na środku? Czemu nie! A może kabina prysznicowa ulokowana we wnęce w łazience, stylizowana w nowoczesnym designie i wykorzystująca kontrast białego i czarnego koloru oraz grę światłocienia. Wspaniałe!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję