• Hidra - ceramika sanitarna

Hidra

Ceramika łazienkowa

Ceramika sanitarna nie jedno ma imię, nie jedno ma oblicze. Jeżeli w tej chwili wstaniemy od komputera i przejdziemy się do łazienki w domu, w pracy, u znajomych – dostrzeżemy niewątpliwie 3 różne style aranżacji (bądź twórczego chaosu). Najprawdopodobniej owe elementy ceramiczne będą jednak w pewnym stopniu do siebie podobne. Nie zaskoczy nas daleko idąca różnorodność. Jeżeli po przytoczeniu w pamięci, bądź naocznym obejrzeniu owych trzech łazienek, porównamy te umywalki z produktami firmy Hidra – na pewno dostrzeżemy ogromną różnicę.

Ceramika łazienkowa Hidra wyróżnia się ciekawym i oryginalnym stylem. Szczególnie, jeśli mowa tutaj o umywalkach nie wiszących, ale wraz z postumentem, stojących na podłodze. Same postumenty wykonane są w niezwykle bajeczne wzory, powycinane jak koronki, bądź ukształtowane w niezwykle energicznej i aktywnej formie. Do tego różnorodność barw, począwszy od tradycyjnej białej, kremowej i ecru, ale także czarnej, szarej, brązowej czy nawet złotej (tzw. brudne złoto – lekko przyciemnione).

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję