• Zucchetti - Armatura

Zucchetti

Armatura

Firma Zucchetti specjalizuje się w produkcji armatury łazienkowej, zarówno baterii tradycyjnych, jak i tych klasycznych. Klasyczne serie, czyli baterie, krany, kurki – wszystko wprost jakby z XVI wiecznej Francji. Owy ludwikowski styl z pewnością niejednej osobie przypadnie do gustu. Wszelkie elementy wykonane z niezwykła starannością i najwyższą dbałością o szczegóły. Ponadto, materiały które zostały użyte do stworzenia poszczególnych produktów, to także najlepsze wyselekcjonowane z możliwych.

Tutaj nic nie pozostaje przypadkowi. Projekt hebli przy bateriach, zakrzywienie kranu, kąt pod jakim instalowana jest sama bateria – wszystko to skrupulatnie zostało przez Zucchetti zaprojektowane, rozplanowane i stworzone. A wszystko po to by cieszyć oko i zmysły ludzi, którzy cenią sobie klasycystyczny styl i wysublimowaną elegancję. Armatura łazienkowa Zucchetti niewątpliwie znajdzie rzeszę ludzi, którzy docenią kunszt stworzonych produktów.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję