• Axor - armatura

Axor

Armatura

Baterie łazienkowe Axor to armatura łazienkowa, która zaskoczy Ciebie i wszystkich Twoich znajomych. Jeżeli zapoznamy się bliżej z ofertą tego producenta, zauważymy, że posiada on zarówno produkty w nowoczesnym designie i innowacyjnych kształtach, a także tradycyjne i dość klasyczne produkty. Do owej klasycznej oferty, na pewno możemy zaliczyć wszystkie baterie łazienkowe, bądź kuchenne, które wyposażone są w tradycyjne “kurki” do wody. Jeżeli tylko je zobaczycie, jesteśmy pewni, że skojarzycie je z latami 80-90 w Polsce.

Nowoczesny styl to oczywiście wszystkie oryginalne i innowacyjne modele. Wszystkie te, które nie mają standardowej wylewki wody, a swój strumień kierują np. poprzez prostokątny wylew. Niezależnie, czy armatura łazienkowa Axor należy do tych bardziej z wzornictwa nowoczesnego czy też tradycyjnego, wszystkie produkty wykonane są z największą starannością i dbałością o szczegóły, a ponadto z najlepszych materiałów dzięki czemu jakość produktów jest najwyższa.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję