Komfort i przyjemność użytkowania przez lata – taka zasada przyświeca polskiej firmie Fargotex, zajmującej się m. in. produkcją dywanów, które zasługują na szczególną uwagę, gdyż oferta jest bardzo bogata i mocno zróżnicowana. Obejmuje aż pięć kolekcji:

Handmade collection – to dywany ręcznie wykonane w oryginalnych wzorach i wysokiej klasie materiałów, w ofercie znajdziemy dywany tkane w Indiach z wysokogatunkowej wełny z Nowej Zelandii oraz Nepalu, a także włókien wiskozy i bawełny. Charakteryzują się niezwykle miękkim i przyjemnym w dotyku runem.

Art Deco collection – są to dywany w geometryczne wzory w kontrastowych kolorach o wymiarach 160×230 cm lub 200×300. Łatwe w czyszczeniu, przyjazne czworonożnym przyjaciołom rodziny i na antypoślizgowym podkładzie. Dywany można położyć na ogrzewaniu podłogowym, a także prać w pralce.

Magic home i Magic home print collection – dywany łatwoczyszczące dzięki zastosowaniu technologii o tej samej nazwie na antypoślizgowym podkładzie, przejmne w dotyku i antyalergiczne. Są odporne na światło, a co zasługuje na dodatkową uwagę to możliwość prania ich w pralce.
Te kolekcje zostały rozszerzone dodatkwo o projekty Macieja Zienia: Stone collection, inspirowanego naturalnymi szlachetnymi kamieniami, które nasuwają na myśl elegancję i ponadczasowość.

Camero Design ×